Přeskočit logo

Základní škola Chrudim Dr. J. Malíka

Přeskočit hlavní navigaci

Jazykové zkoušky Cambridge English 2017

Ve čtvrtek 7. prosince se v naší škole konaly zkoušky z anglického jazyka Cambridge English pod záštitou Cambridge Center, které je certifikovaným centrem jazykových zkoušek University of Cambridge. Těchto zkoušek se zúčastnilo dvanáct žáků a žákyň z devátého ročníku naší školy s následujícími výsledky:

  • Dva žáci získali osvědčení o znalostech na úrovní základní školy pod označením A2 podle Společného evropského referenčního rámce.
  • Devět žáků uspělo ve zkoušce PET, která svojí úrovní odpovídá státní maturitní zkoušce.
  • Žák Jiří Tatíček prokázal znalosti na úrovni B2 Společného evropského referenčního rámce, která je o úroveň výše, než je státní maturitní zkouška a je uznávaná některými vysokými školami jako závěrečná bakalářská či magisterská zkouška z cizího jazyka. Prokazuje schopnost pracovat a studovat v angličtině.

Všem zúčastněným žáků k jejich výborným výsledkům blahopřejeme.

 

Zpět na hlavní navigaci Zpět na subnavigaci

Rychlý kontakt

Seznam tříd

1. ročník A, B
2. ročník A, B
3. ročník A, B
4. ročník A, B
5. ročník A, B
6. ročník A, B
7. ročník A, B
8. ročník A, B
9. ročník A, B

Naši partneři

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS BK Pardubice Česká cesta Chrudimka.cz Kalibro Mateřská škola Pastelka ROLAND hudební škola Lékárna.cz WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb