Zde se nacházíte: Úvod » Rodič » Školní družina

Školní družina

Kapacita školní družiny je 125 žáků. Družina je určena žákům 1. – 3. ročníků. Každé ze čtyř oddělení školní družiny má pro svoji činnost vlastní místnost a jeden společný kabinet pro vychovatelky. Při své činnosti školní družina využívá podle potřeby všechny prostory školy – tělocvičny, dílny, odborné učebny, hřiště a školní zahradu.

Provoz školní družiny začíná v 6.45 hodin a končí v 16.45 hodin. Rodiče platí za docházku svého dítěte do školní družiny měsíční poplatek 200 Kč.

Školní družina je v provozu podle požadavků rodičů a zájmu žáků také o vedlejších prázdninách a volných dnech ředitele školy.

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS BK Pardubice Česká cesta Chrudimka.cz Jelínek Top Produkt Kalibro Mateřská škola Pastelka Projekt Odyssea ROLAND hudební škola Lékárna.cz WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb