Přeskočit logo

Základní škola Chrudim Dr. J. Malíka

Přeskočit hlavní navigaci

Zde se nacházíte: Úvod » Učitel » Suplování

Suplování

Suplování:   Pondělí 28.5.2018

datum výpisu: 25.5.2018 (12:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.B

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

6.B

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Jehličková Iva

 

-

..

..

-

..

-

-

-

   

Cempírková Naděžda

 

-

-

Bz

So

..

So

-

-

   

Chvojka Pavel

 

-

-

-

..

..

-

Nt

-

   

Matějka Luboš

 

-

-

-

Hn

Hf

Bt

Bt

Nt

Nt

 

Němcová Blanka

 

-

..

..

Pu

-

..

-

-

   

Poláková Martina

 

-

-

-

..

So

-

-

-

   

Žáková Jindra

 

-

-

No

No

..

Fo

Fo

....

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Brož Zdeněk

3.hod

odpadá

Ikv

6.B (Ikv2)

 

projekt STOD

Anýž Roman

5.hod

odpadá

PřP

6.B (PrP)+

 

zrušeno

Baťa Petr

6.hod

supl. (Mt)

Tv

6.A (Bs 1)+

(Tvv)

 
 

7.hod

supl. (Mt)

Tv

6.A (Bs 1)+

(Tvv)

 

Brožová Ivana

3.hod

supl. (Ce)

Vv

8.B

(UPp)

 

Haufová Kateřina

5.hod

supl. (Mt)

Tv

3.B

(Tvv)

 

Hnátová Lucie

4.hod

supl. (Mt)

Tv

4.A (Chl)+

(Tvv)

 

Kočí Robert

5.hod

navíc

Vob

6.A

(6A)

 

Linhartová Jitka

4.hod

navíc

M

6.A

(6A)

 

Formánková Věra

6.hod

supl. (Zk)

ŠD

2.B (ŠD)

(ŠD3)

 
 

7.hod

supl. (Zk)

ŠD

2.B (ŠD)

(ŠD3)

 

Nováková Markéta

3.hod

spojeno (Zk)

Čj

2.B (As)

(2B)

 
 

4.hod

spojeno (Zk)

M

2.B (As)

(2B)

 

Novotný Václav

7.hod

supl. (Ch)

Ch

8.A

(UFy)

 
 

8.hod

supl. (Mt)

Tv

9.B (KoT1)+

(Tvm)

 
 

9.hod

supl. (Mt)

Tv

9.B (KoT1)+

(Tvm)

 

Půlpánová Magdaléna

4.hod

supl. (Ne)

Aj

5.B (Aj 1)

(JV4)

 
 

6.hod

odpadá

Aj

4.B (Aj 1)

 

projekt STOD

Sommersová Tereza

4.hod

supl. (Ce)

Aj

9.B

(UPp)

 
 

5.hod

supl. (Pl)

M

8.B

(8B)

 
 

6.hod

supl. (Ce)

Aj

8.B

(UPp)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.B

3.hod

Čj

As

(2B)

spojí

Nováková Markéta

(Zk)

 

4.hod

M

As

(2B)

spojí

Nováková Markéta

(Zk)

 

6.hod

ŠD

ŠD

(ŠD3)

supluje

Formánková Věra

(Zk)

 

7.hod

ŠD

ŠD

(ŠD3)

supluje

Formánková Věra

(Zk)

3.B

5.hod

Tv

 

(Tvv)

supluje

Haufová Kateřina

(Mt)

4.A

4.hod

Tv

Chl

(Tvv)

supluje

Hnátová Lucie

(Mt)

4.B

1.- 10. hod projekt STOD

5.B

4.hod

Aj

Aj 1

(JV4)

supluje

Půlpánová Magdaléna

(Ne)

6.A

4.hod

M

 

(6A)

navíc

Linhartová Jitka

 
 

5.hod

Vob

 

(6A)

navíc

Kočí Robert

 
 

6.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

supluje

Baťa Petr

(Mt)

 

7.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

supluje

Baťa Petr

(Mt)

6.B

1.- 10. hod projekt STOD

7.A

6.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

supluje

Baťa Petr

(Mt)

 

7.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

supluje

Baťa Petr

(Mt)

7.B

6.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

supluje

Baťa Petr

(Mt)

 

7.hod

Tv

Bs 1

(Tvv)

supluje

Baťa Petr

(Mt)

8.A

7.hod

Ch

 

(UFy)

supluje

Novotný Václav

(Ch)

 

8.hod

Tv

KoT1

(Tvm)

supluje

Novotný Václav

(Mt)

 

9.hod

Tv

KoT1

(Tvm)

supluje

Novotný Václav

(Mt)

8.B

3.hod

Vv

 

(UPp)

supluje

Brožová Ivana

(Ce)

 

5.hod

M

 

(8B)

supluje

Sommersová Tereza

(Pl)

 

6.hod

Aj

 

(UPp)

supluje

Sommersová Tereza

(Ce)

 

8.hod

Tv

KoT1

(Tvm)

supluje

Novotný Václav

(Mt)

 

9.hod

Tv

KoT1

(Tvm)

supluje

Novotný Václav

(Mt)

9.A

8.hod

Tv

KoT1

(Tvm)

supluje

Novotný Václav

(Mt)

 

9.hod

Tv

KoT1

(Tvm)

supluje

Novotný Václav

(Mt)

9.B

4.hod

Aj

 

(UPp)

supluje

Sommersová Tereza

(Ce)

 

8.hod

Tv

KoT1

(Tvm)

supluje

Novotný Václav

(Mt)

 

9.hod

Tv

KoT1

(Tvm)

supluje

Novotný Václav

(Mt)

 

 

Suplování:   Úterý 29.5.2018

datum výpisu: 25.5.2018 (12:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.B

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

6.B

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Jehličková Iva

 

..

..

-

..

-

-

-

-

   

Cempírková Naděžda

 

Sv

-

Kc

-

-

So

..

-

   

Červinková Kateřina

 

Br

-

..

Br

Dv

..

-

-

   

Haufová Kateřina

 

Si

Op

Br

-

Ka

Ka

-

-

   

Chvojka Pavel

 

..

Su

-

-

Bt

..

..

-

   

Maixnerová Soňa

 

Dv

..

Dv

Dv

Bt

Dv

-

-

   

Matějka Luboš

 

-

-

-

-

Jn

Jn

-

-

-

 

Formánková Věra

 

Pi

Pi

Op

Pi

-

-

-

-

   

Němcová Blanka

 

-

Pu

..

-

Li

Kc

-

     

Nováková Markéta

 

Hn

Do

Do

Do

-

-

-

-

   

Poláková Martina

 

..

-

-

..

An

-

-

     

Slejšková Jana

 

Du

Hn

Pu

Hn

Pu

-

-

-

   

Žáková Jindra

 

-

-

-

-

Si

Bu

Bu

....

....

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Brož Zdeněk

1.hod

supl. (Cv)

Ikv

5.A (Ikv1)

(PcČe)

 
 

3.hod

supl. (Hf)

Čj

5.B

(5B)

 
 

4.hod

supl. (Cv)

Ikv

5.B (Ikv1)

(PcČe)

 

Anýž Roman

5.hod

supl. (Pl)

D

7.A

(7A)

 

Baťa Petr

5.hod

supl. (Ma)

Hv

6.A (HuV2)

(JV1)

 
 

5.hod

spojeno (Ch)

Hv

6.A (HuV1)

(JV1)

 

Bukáčková Miroslava

6.hod

supl. (Zk)

ŠD

2.B (ŠD)

(ŠD3)

 
 

7.hod

supl. (Zk)

ŠD

2.B (ŠD)

(ŠD3)

 

Dorazilová Zuzana

2.hod

supl. (No)

Tv

2.B

(Tvv)

 
 

3.hod

supl. (No)

M

2.B

(2B)

 
 

4.hod

supl. (No)

Čj

2.B

(2B)

 

Dubová Ladislava

1.hod

spojeno (Sl)

Aj

3.B (Aj 1)

(3B)

 

Dvořáková Věra

1.hod

supl. (Ma)

M

4.A

(4A)

 
 

3.hod

supl. (Ma)

Čj

4.A

(4A)

 
 

4.hod

supl. (Ma)

Čj

4.A

(4A)

 
 

5.hod

supl. (Cv)

Vv

4.A

(4A)

 
 

6.hod

supl. (Ma)

Hv

4.A

(UHv)

 

Hnátová Lucie

1.hod

supl. (No)

Tv

3.A

(Tvv)

 
 

2.hod

supl. (Sl)

M

3.A

(3A)

 
 

3.hod

odpadá

Čj

3.B (As)

 

zrušeno

 

4.hod

supl. (Sl)

Čj

3.A

(3A)

 

Jansová Alena

5.hod

supl. (Mt)

Tv

5.B (Chl)+

(Tvv)

 
 

6.hod

supl. (Mt)

Tv

5.B (Chl)+

(Tvv)

 

Pilařová Alice

1.hod

supl. (Fo)

M

1.B

(1B)

 
 

2.hod

supl. (Fo)

Tv

1.B

(Tvm)

 
 

4.hod

supl. (Fo)

Čjs

1.B

(1B)

 

Krausová Jitka

5.hod

supl. (Hf)

Tv

5.B (Dív)+

(Tvm)

 
 

6.hod

supl. (Hf)

Tv

5.B (Dív)+

(Tvm)

 

Kočí Robert

3.hod

supl. (Ce)

Vob

6.A

(UPp)

 
 

5.hod

odpadá

Hv

6.B (HuV1)

 

projekt STOD

 

6.hod

spojeno (Ne)

Aj

7.A (Aj 1)

(JV4)

 

Linhartová Jitka

5.hod

spojeno (Ne)

SM

9.B (TeK)+

(9B)

 

Oplíštilová Petra

2.hod

supl. (Hf)

Čj

5.B

(5B)

 
 

3.hod

spojeno (Fo)

Čj

1.B (Uc)

(1B)

 

Půlpánová Magdaléna

2.hod

spojeno (Ne)

Aj

4.A (Aj 1)

(4A)

 
 

3.hod

spojeno (Sl)

Aj

3.A (Aj 1)

(JV4)

 
 

5.hod

supl. (Sl)

Aj

3.A

(3A)

 

Slavíková Lenka

1.hod

supl. (Ce)

Vob

9.A

(UPp)

 

Sommersová Tereza

6.hod

supl. (Ce)

M

8.A

(UPp)

 

Šimonová Andrea

1.hod

supl. (Hf)

M

5.B

(5B)

 
 

5.hod

supl. (Zk)

ŠD

2.B (ŠD)

(ŠD3)

 

Šustrová Hana

2.hod

supl. (Ch)

Čj

8.B

(UFy)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

Čj

As

 

odpadá

 

(Do)

 

3.hod

Čj

As

 

odpadá

 

(Do)

1.B

1.hod

M

 

(1B)

supluje

Pilařová Alice

(Fo)

 

2.hod

Tv

 

(Tvm)

supluje

Pilařová Alice

(Fo)

 

3.hod

Čj

Uc

(1B)

spojí

Oplíštilová Petra

(Fo)

 

4.hod

Čjs

 

(1B)

supluje

Pilařová Alice

(Fo)

2.B

2.hod

Tv

 

(Tvv)

supluje

Dorazilová Zuzana

(No)

 

3.hod

M

 

(2B)

supluje

Dorazilová Zuzana

(No)

 

4.hod

Čj

 

(2B)

supluje

Dorazilová Zuzana

(No)

 

5.hod

ŠD

ŠD

(ŠD3)

supluje

Šimonová Andrea

(Zk)

 

6.hod

ŠD

ŠD

(ŠD3)

supluje

Bukáčková Miroslava

(Zk)

 

7.hod

ŠD

ŠD

(ŠD3)

supluje

Bukáčková Miroslava

(Zk)

3.A

1.hod

Tv

 

(Tvv)

supluje

Hnátová Lucie

(No)

 

2.hod

M

 

(3A)

supluje

Hnátová Lucie

(Sl)

 

3.hod

Aj

Aj 1

(JV4)

spojí

Půlpánová Magdaléna

(Sl)

 

4.hod

Čj

 

(3A)

supluje

Hnátová Lucie

(Sl)

 

5.hod

Aj

 

(3A)

supluje

Půlpánová Magdaléna

(Sl)

3.B

1.hod

Aj

Aj 1

(3B)

spojí

Dubová Ladislava

(Sl)

 

3.hod

Čj

As

 

odpadá

 

(Hn)

 

4.hod

Čj

As

 

odpadá

 

(Hn)

4.A

1.hod

M

 

(4A)

supluje

Dvořáková Věra

(Ma)

 

2.hod

Aj

Aj 1

(4A)

spojí

Půlpánová Magdaléna

(Ne)

 

3.hod

Čj

 

(4A)

supluje

Dvořáková Věra

(Ma)

 

4.hod

Čj

 

(4A)

supluje

Dvořáková Věra

(Ma)

 

5.hod

Vv

 

(4A)

supluje

Dvořáková Věra

(Cv)

 

6.hod

Hv

 

(UHv)

supluje

Dvořáková Věra

(Ma)

4.B

1.- 10. hod projekt STOD

5.A

1.hod

Ikv

Ikv1

(PcČe)

supluje

Brož Zdeněk

(Cv)

 

5.hod

Tv

Chl

(Tvv)

supluje

Jansová Alena

(Mt)

 

5.hod

Tv

Dív

(Tvm)

supluje

Krausová Jitka

(Hf)

 

6.hod

Tv

Chl

(Tvv)

supluje

Jansová Alena

(Mt)

 

6.hod

Tv

Dív

(Tvm)

supluje

Krausová Jitka

(Hf)

5.B

1.hod

M

 

(5B)

supluje

Šimonová Andrea

(Hf)

 

2.hod

Čj

 

(5B)

supluje

Oplíštilová Petra

(Hf)

 

3.hod

Čj

 

(5B)

supluje

Brož Zdeněk

(Hf)

 

4.hod

Ikv

Ikv1

(PcČe)

supluje

Brož Zdeněk

(Cv)

 

5.hod

Tv

Chl

(Tvv)

supluje

Jansová Alena

(Mt)

 

5.hod

Tv

Dív

(Tvm)

supluje

Krausová Jitka

(Hf)

 

6.hod

Tv

Chl

(Tvv)

supluje

Jansová Alena

(Mt)

 

6.hod

Tv

Dív

(Tvm)

supluje

Krausová Jitka

(Hf)

6.A

3.hod

Vob

 

(UPp)

supluje

Kočí Robert

(Ce)

 

5.hod

Hv

HuV2

(JV1)

supluje

Baťa Petr

(Ma)

 

5.hod

Hv

HuV1

(JV1)

spojí

Baťa Petr

(Ch)

6.B

1.- 9. hod projekt STOD

7.A

5.hod

D

 

(7A)

supluje

Anýž Roman

(Pl)

 

6.hod

Aj

Aj 1

(JV4)

spojí

Kočí Robert

(Ne)

 

7.hod

Pp

   

odpadá

 

(Ce)

8.A

1.hod

Hv

HuV1

 

odpadá

 

(Ch)

 

6.hod

M

 

(UPp)

supluje

Sommersová Tereza

(Ce)

8.B

1.hod

Hv

HuV1

 

odpadá

 

(Ch)

 

2.hod

Čj

 

(UFy)

supluje

Šustrová Hana

(Ch)

9.A

1.hod

Vob

 

(UPp)

supluje

Slavíková Lenka

(Ce)

 

5.hod

SM

TeK

(9B)

spojí

Linhartová Jitka

(Ne)

9.B

5.hod

SM

TeK

(9B)

spojí

Linhartová Jitka

(Ne)

 

Zpět na hlavní navigaci Zpět na subnavigaci

Rychlý kontakt

Seznam tříd

1. ročník A, B
2. ročník A, B
3. ročník A, B
4. ročník A, B
5. ročník A, B
6. ročník A, B
7. ročník A, B
8. ročník A, B
9. ročník A, B

Naši partneři

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS BK Pardubice Česká cesta Chrudimka.cz Kalibro Mateřská škola Pastelka ROLAND hudební škola Lékárna.cz WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb