Přeskočit logo

Základní škola Chrudim Dr. J. Malíka

Přeskočit hlavní navigaci

Zde se nacházíte: Úvod » Učitel » Suplování

Suplování

Suplování:   Středa 17.1.2018

datum výpisu: 16.1.2018 (16:06)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Chvojka Pavel

 

Su

Kc

-

Sv

Kc

..

-

-

   

Sommersová Tereza

 

..

..

An

Li

Li

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Anýž Roman

3.hod

supl. (So)

D

7.A

(7A)

 

Dubová Ladislava

1.hod

navíc

Plav

3.B

(mim)

 
 

2.hod

navíc

Plav

3.B

(mim)

 

Kočí Robert

2.hod

supl. (Ch)

Vob

6.A

(UFy)

 
 

5.hod

supl. (Ch)

Hv

7.B (HuV1)

(Sut)

 

Linhartová Jitka

4.hod

supl. (So)

M

7.B

(7B)

 
 

5.hod

supl. (So)

M

8.B

(8B)

 

Novotný Václav

2.hod

navíc

Ch

8.B

(8B)

 

Slavíková Lenka

1.hod

navíc

DFj

8.A (DcjF)

(8A)

 
 

4.hod

supl. (Ch)

Vob

9.A

(UFy)

 

Šustrová Hana

1.hod

supl. (Ch)

Čj

6.A

(UFy)

 

Truncová Hana

1.hod

navíc

DNj

8.A (DcjN)

(Aud)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3.B

1.hod

Plav

 

(mim)

navíc

Dubová Ladislava

 
 

2.hod

Plav

 

(mim)

navíc

Dubová Ladislava

 

6.A

1.hod

Čj

 

(UFy)

supluje

Šustrová Hana

(Ch)

 

2.hod

Vob

 

(UFy)

supluje

Kočí Robert

(Ch)

7.A

3.hod

D

 

(7A)

supluje

Anýž Roman

(So)

7.B

4.hod

M

 

(7B)

supluje

Linhartová Jitka

(So)

 

5.hod

Hv

HuV1

(Sut)

supluje

Kočí Robert

(Ch)

8.A

1.hod

DNj

DcjN

(Aud)

navíc

Truncová Hana

 
 

1.hod

DFj

DcjF

(8A)

navíc

Slavíková Lenka

 
 

1.hod

M

   

odpadá

 

(So)

8.B

2.hod

Ch

 

(8B)

navíc

Novotný Václav

 
 

5.hod

M

 

(8B)

supluje

Linhartová Jitka

(So)

9.A

4.hod

Vob

 

(UFy)

supluje

Slavíková Lenka

(Ch)

9.B

6.hod

Fy

   

odpadá

 

(Ch)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 18.1.2018

datum výpisu: 16.1.2018 (16:06)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Brož Zdeněk

       

Kc

-

         

Chvojka Pavel

 

-

Ce

-

Bt

-

An

..

-

   

Sommersová Tereza

 

Bz

..

Pl

Nt

Nt

Kc

..

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Anýž Roman

2.hod

navíc

D

7.A

(7A)

 
 

6.hod

supl. (Ch)

Hus

9.B (SHv)+

(UHv)

 

Baťa Petr

4.hod

supl. (Ch)

Aj

9.A

(UFy)

 

Brožová Ivana

1.hod

supl. (So)

M

7.B

(7B)

 

Bukáčková Miroslava

1.hod

navíc

Plav

2.A

(mim)

 
 

2.hod

navíc

Plav

2.A

(mim)

 

Cempírková Naděžda

2.hod

supl. (Ch)

Pp

8.A

(UFy)

 

Kočí Robert

4.hod

spojeno (Br)

Ikv

6.A (Ikv1)

(PcČe)

 
 

6.hod

spojeno (So)

Aj

8.B (Aj 1)

(JV4)

 

Novotný Václav

4.hod

supl. (So)

Ch

8.B

(8B)

 
 

5.hod

supl. (So)

Ch

8.A

(8A)

 

Poláková Martina

2.hod

odpadá

Čj

7.A (Čj1)

 

zrušeno

 

3.hod

spojeno (So)

Čj

7.A (M1)

(UVv)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

1.hod

Plav

 

(mim)

navíc

Bukáčková Miroslava

 
 

2.hod

Plav

 

(mim)

navíc

Bukáčková Miroslava

 

6.A

4.hod

Ikv

Ikv1

(PcČe)

spojí

Kočí Robert

(Br)

7.A

2.hod

D

 

(7A)

navíc

Anýž Roman

 
 

3.hod

Čj

M1

(UVv)

spojí

Poláková Martina

(So)

7.B

1.hod

M

 

(7B)

supluje

Brožová Ivana

(So)

8.A

2.hod

Pp

 

(UFy)

supluje

Cempírková Naděžda

(Ch)

 

5.hod

Ch

 

(8A)

supluje

Novotný Václav

(So)

 

7.hod

KoA

KoA

 

odpadá

 

(So)

 

7.hod

PFy

PFy

 

odpadá

 

(Ch)

8.B

4.hod

Ch

 

(8B)

supluje

Novotný Václav

(So)

 

6.hod

Aj

Aj 1

(JV4)

spojí

Kočí Robert

(So)

 

7.hod

KoA

KoA

 

odpadá

 

(So)

 

7.hod

PFy

PFy

 

odpadá

 

(Ch)

9.A

4.hod

Aj

 

(UFy)

supluje

Baťa Petr

(Ch)

 

6.hod

Hus

SHv

(UHv)

supluje

Anýž Roman

(Ch)

9.B

6.hod

Hus

SHv

(UHv)

supluje

Anýž Roman

(Ch)

 

Zpět na hlavní navigaci Zpět na subnavigaci

Rychlý kontakt

Seznam tříd

1. ročník A, B
2. ročník A, B
3. ročník A, B
4. ročník A, B
5. ročník A, B
6. ročník A, B
7. ročník A, B
8. ročník A, B
9. ročník A, B

Naši partneři

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS BK Pardubice Česká cesta Chrudimka.cz Kalibro Mateřská škola Pastelka ROLAND hudební škola Lékárna.cz WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb