Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Aktuality » Školní basketbalová liga

Školní basketbalová liga

V tomto školním roce probíhá již druhý ročník školní basketbalové ligy. Žáci sedmého až devátého ročníku sestavili čtyři týmy, které spolu hrají systémem “každý s každým”. Zápasy se hrají vždy ve středu odpoledne od tří do čtyř hodin. Jeden zápas se hraje čtyřikrát osm minut hrubého času. Zatím bylo odehráno šest zápasů prvního kola a od konce ledna bude školní basketbalová liga pokračovat druhým kolem.
Z pohledu odehraných zápasů a dosavadních výsledků lze konstatovat, že tým Wildcats má nejlepší obranu, zatímco tým Fčelaři z Harvardu má nejproduktivnější útok. Zatím se příliš nedařilo týmu NoName, který se potýkal s nemocemi některých svých hráčů.
V přiložených tabulkách se můžete podívat na průběžné výsledky a statistiky jednotlivých týmů a hráčů.
Na závěr bychom chtěli poděkovat všem týmům za fair play hru a jejich fanouškům za hojnou podporu během utkání.
Fotografie ze zápasů školní basketbalové ligy nalznete zde: www.zonerama.com/ZSMalika/Album/3904829