Přeskočit logo

Základní škola Chrudim Dr. J. Malíka

Přeskočit hlavní navigaci

Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Suplování

Suplování

Suplování:   Pátek 20.4.2018

datum výpisu: 19.4.2018 (18:10)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.B

 

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

STOD

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Jehličková Iva

       

Ss

           

Anýž Roman

       

..

           

Baťa Petr

   

..

               

Brožová Ivana

   

-

               

Dubová Ladislava

 

..

..

..

..

..

         

Hnátová Lucie

 

..

..

-

Dv

-

Hf

....

....

   

Chvojka Pavel

 

-

Nt

Li

Li

Kc

..

-

-

   

Nováková Markéta

       

Zk

Fo

-

-

-

   

Slavíková Lenka

 

..

..

Bt

..

Nt

-

-

     

Slejšková Jana

   

Op

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Brož Zdeněk

2.hod

navíc

M

8.A

(8A)

 

Baťa Petr

3.hod

spojeno (Sv)

Aj

8.A (DcjF)

(JV1)

 

Brožová Ivana

1.hod

navíc

Čj

7.B

(7B)

 

Cempírková Naděžda

1.hod

navíc

Z

9.A

(UPp)

 

Dvořáková Věra

4.hod

supl. (Hn)

Čj

4.A (As)

   

Haufová Kateřina

6.hod

supl. (Hn)

ŠD

3.A (ŠD)

(ŠD5)

 

Kočí Robert

5.hod

supl. (Ch)

Aj

6.B

(UFy)

 

Linhartová Jitka

3.hod

supl. (Ch)

M

9.B

(UFy)

 
 

4.hod

supl. (Ch)

M

6.B

(UFy)

 

Maixnerová Soňa

2.hod

přesun <<

M

6.B (M1)

(6B)

z 3.hod

 

3.hod

navíc

M

4.A

(4A)

 

Matějka Luboš

3.hod

odpadá

Tv

3.B

 

projekt STOD

Formánková Věra

5.hod

supl. (No)

Tv

3.A

(Tvm)

 

Novotný Václav

2.hod

supl. (Ch)

Ch

8.B

(UFy)

 
 

5.hod

supl. (Sv)

Spa

7.B (PoA)+

(Tvv)

 

Oplíštilová Petra

2.hod

spojeno (Sl)

M

3.A (Uc)

   

Poláková Martina

2.hod

přesun <<

Čj

6.B (Čj2)

(8B)

z 3.hod

 

3.hod

navíc

Čj

6.B

(6B)

 
 

4.hod

navíc

Čj

8.B

(8B)

 

Sotonová Jana

4.hod

supl. (Je)

Čj

4.B

(4B)

 

Sommersová Tereza

4.hod

navíc

M

8.A

(8A)

 

Žáková Jindra

4.hod

spojeno (No)

Čjs

2.B (Uc)

   

Změny v rozvrzích tříd:

2.B

4.hod

Čjs

Uc

 

spojí

Žáková Jindra

(No)

3.A

2.hod

M

Uc

 

spojí

Oplíštilová Petra

(Sl)

 

5.hod

Tv

 

(Tvm)

supluje

Formánková Věra

(No)

 

6.hod

ŠD

ŠD

(ŠD5)

supluje

Haufová Kateřina

(Hn)

3.B

1.- 6. hod projekt STOD

4.A

3.hod

M

 

(4A)

navíc

Maixnerová Soňa

 
 

4.hod

Čj

As

 

supluje

Dvořáková Věra

(Hn)

4.B

4.hod

Čj

 

(4B)

supluje

Sotonová Jana

(Je)

6.B

2.hod

Čj

Čj2

(8B)

přesun <<

Poláková Martina

z 3.hod

 

2.hod

M

M1

(6B)

přesun <<

Maixnerová Soňa

z 3.hod

 

2.hod

Čj

Čj1

 

odpadá

 

(Pl)

 

2.hod

M

M2

 

odpadá

 

(Ma)

 

3.hod

Čj

 

(6B)

navíc

Poláková Martina

 
 

4.hod

M

 

(UFy)

supluje

Linhartová Jitka

(Ch)

 

5.hod

Aj

 

(UFy)

supluje

Kočí Robert

(Ch)

7.A

5.hod

Spa

PoA

(Tvv)

supluje

Novotný Václav

(Sv)

 

6.hod

PFy

PFy

 

odpadá

 

(Ch)

7.B

1.hod

Čj

 

(7B)

navíc

Brožová Ivana

 
 

5.hod

Spa

PoA

(Tvv)

supluje

Novotný Václav

(Sv)

 

6.hod

PFy

PFy

 

odpadá

 

(Ch)

8.A

1.hod

Vob

   

odpadá

 

(Sv)

 

2.hod

M

 

(8A)

navíc

Brož Zdeněk

 
 

3.hod

Aj

DcjF

(JV1)

spojí

Baťa Petr

(Sv)

 

4.hod

M

 

(8A)

navíc

Sommersová Tereza

 

8.B

2.hod

Ch

 

(UFy)

supluje

Novotný Václav

(Ch)

 

4.hod

Čj

 

(8B)

navíc

Poláková Martina

 

9.A

1.hod

Z

 

(UPp)

navíc

Cempírková Naděžda

 

9.B

3.hod

M

 

(UFy)

supluje

Linhartová Jitka

(Ch)

 

Zpět na hlavní navigaci Zpět na subnavigaci

Rychlý kontakt

Seznam tříd

1. ročník A, B
2. ročník A, B
3. ročník A, B
4. ročník A, B
5. ročník A, B
6. ročník A, B
7. ročník A, B
8. ročník A, B
9. ročník A, B

Naši partneři

Anonyme. Jsme full-service agentura pro interaktivní média. AISIS BK Pardubice Česká cesta Chrudimka.cz Kalibro Mateřská škola Pastelka ROLAND hudební škola Lékárna.cz WIKI, půjčovna a prodejna sportovních potřeb