Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Seznam tříd

Ing. Blanka Němcová
Mgr. Pavel Chvojka

Informace pro rodiče

Máte-li zájem o náhradní termín Noci s Adersenem (20. dubna 2018), přihlaste se nejpozději v pátek 13. dubna. Přineste i vyplněnou návratku.

Plánovaná rekonstrukce hospodářského objektu školy se během letošních hlavních prázdnin neuskuteční. Školní rok 2017/2018 bude tedy končit v pátek 29. června 2018.

Na webových stránkách www.matika.in/cs/ si děti mohou procvičovat učivo matematiky.

Učivo anglického jazyka můžete procvičovat na JPVocabulary nebo na Sadman.biz, heslo budete mít k dispozici od pana učitele Bati. Na těchto stránkách najdete mnoho inspirace a odkazů na další vhodné materiály a stránky.

V úterý 17. dubna nás čeká projektový den Rozhodni se.

Ve dnech 28. a 29. května pojedeme na ORKAMU.