Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Seznam tříd

Ing. Blanka Němcová
Mgr. Pavel Chvojka

Informace pro rodiče

Společná fotografie třídy a skupinové fotografie, které si děti vybraly, budou zaplaceny z třídního fondu.

Plánovaná rekonstrukce hospodářského objektu školy se během letošních hlavních prázdnin neuskuteční. Školní rok 2017/2018 bude tedy končit v pátek 29. června 2018.

Na webových stránkách www.matika.in/cs/ si děti mohou procvičovat učivo matematiky.

Učivo anglického jazyka můžete procvičovat na JPVocabulary nebo na Sadman.biz, heslo budete mít k dispozici od pana učitele Bati. Na těchto stránkách najdete mnoho inspirace a odkazů na další vhodné materiály a stránky.