Zde se nacházíte: Úvod » Žák » Seznam tříd

Mgr. Jitka Linhartová
Mgr. Naděžda Cempírková

Informace pro rodiče

Vybíráme 1 800 Kč na zdokonalovací vodácký kurz na řece Vltavě, který se uskuteční 15. 5. - 19. 5. 2018. Uvedenou částku zasílejte, prosím, nejlépe na účet školy. Děkuji.

Noc s Andersenem se pro přihlášené žáky uskuteční v pátek 20. 4. od 19.00 hodin. Akce bude ukončena
v sobotu 21. 4. v 8.00 hodin.

Žáci a žákyně z naší třídy obdrželi výsledky srovnávacích testů Kalibro, které žáci naší školy píšou postupně v pátém, sedmém a devátém ročníku. Ve všech testech, které psali v letošním školním roce - z českého jazyka, matematiky a anglického jazyka dosáhli výborných výsledků. V českém jazyce, který je zaměřen především na práci s textem a jeho porozumění, měli ze všech 136 zúčastněných tříd nejlepší výsledek! Dětem blahopřeji a přeji, aby byly tak úspěšné i nadále.